ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Рева зробив несподівану заяву у питанні субсидій

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Центральні органи влади не мають контролю над управліннями соціального захисту на місцях.

  3679_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

  За словами чиновника, програма житлових субсидій передбачає забезпечення допомогою всіх громадян, які дійсно потребують державної підтримки, а місцеві управління соціального захисту зобов'язані не тільки приймати рішення про призначення або непризначення субсидії, а й надавати пояснення та консультації громадянам.

  "Між Міністерством соціальної політики та управліннями соцзахисту на місцях відсутня вертикаль - ці управління підпорядковані безпосередньо місцевим органам влади. Але міністерство здійснює нормативне регулювання, і коли приймається постанова Кабінету міністрів, то вона повинна застосовуватися всіма однаково. При цьому міністерство надає всі необхідні роз'яснення", - пояснив міністр.

  Рева відзначив, що питання створення соціального інспекторату для аудиту роботи та перевірки правомірності прийняття рішень місцевими управліннями соціального захисту вже довгий час не рухається, від чого страждають в першу чергу інтереси громадян.

  "Норми законодавства повинні застосовуватися однаково, по всій території України. Коли люди звертаються до нас, то ми бачимо, що ці норми застосовуються не однаково. І для того, щоб забезпечити однакове застосування законодавства, ми повинні мати певні контролюючі функції по відношенню до структур, які Міністерству соціальної політики безпосередньо не підпорядковуються. Саме в цьому полягає ідея соціального аудиту. Але, на жаль, відповідний законопроект вже довгий час знаходиться в профільному комітеті і не рухається", - заявив Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми