ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як не переплатити маючи субсидію

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Українці зможуть використати зекономлену субсидію, щоб оплатити наступного місяця спожитий понад виділену соціальну норму газ, воду чи електроенергію.

  7065_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Наприклад, у листопаді обов'язковий платіж становить 1000 грн за соціальною нормою 400 куб. м газу. Фактично використано лише 100 "кубів". Залишок можна використати у більш холодні місяці. Наприклад, у грудні-січні. Ці суми у платіжці зазначаються як переплата, повідомили у Мінсоцполітики.

  Якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов'язкового платежу, субсидіант має право оплачувати тільки вартість фактично спожитої послуги. Наприклад, розмір обов'язкового платежу становить 200 грн на місяць, але домогосподарство реально спожило 120 грн. Оплачувати потрібно фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

  Виконавці житлово-комунальних послуг, які не враховують зекономлену субсидію, порушують діюче законодавство. Українці можуть звертатися зі скаргами до керівників підприємств, що надають послуги. Також до органів влади на місцях або органів місцевого самоврядування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми