ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні пояснили деталі монетизації субсидій

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Міністерство соціальної політики роз’яснило рішення уряду про монетизацію субсидій у 2019 році.

  3330_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба міністерства.

  Зокрема, у прес-службі Мінсоцполітики відповіли на п’ять питань щодо монетизації пільг та субсидій, які вони вважають головними:

  1. Чи потрібно повторно подавати документи?

  Так, всім одержувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення і надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк йти не потрібно.

  Тим, хто звернеться за допомогою вперше в 2019 році, в травні вже не потрібно оновлювати документи. Ці громадяни вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

  2. Чи потрібно в Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

  На кожного одержувача субсидій, після обробки заяви на монетизацію, буде автоматично відкрито персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії в грошовій формі.

  Персональний аккаунт матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти в першу чергу будуть спрямовані на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду.

  Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів та пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів, їх використання та залишок.

  Після закінчення опалювального сезону – у червні – суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки отримувачів житлової субсидії. Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення в банк.

  3. Як відбуватиметься оплата комуналки?

  Все буде відбуватися автоматично. Щомісяця постачальники комунальних послуг Ощадбанку формуватимуть он-лайн платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це і про те, скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк відразу буде інформувати субсидіанта SMS-повідомленням.

  Для субсидіантів будуть створені особисті кабінети, де можна буде відстежити інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які оплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати в контакт-центрі Ощадбанку.

  4. Чому Ощадбанк?

  Ощадбанк є державним уповноваженим банком за десятком урядових програм і має більш ніж 15 років досвіду співпраці з підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

  Банк має найбільшу мережу відділень – 3 200, які присутні в тому числі в сільській місцевості, де найбільша кількість субсидіантів, і має великий досвід з виплат соціальної допомоги та пенсій великій кількості клієнтів одночасно. Тому вирішено проводити монетизацію пільг і субсидій саме через цей державний банк.

  Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їхніх персональних облікових рахунків Ощадбанк не прийматиме.

  5. Чому гроші не роздадуть відразу на руки?

  В Україні субсидію отримує майже половина українських сімей. Якщо відразу роздати такій кількості людей гроші на руки, є ризик гіперінфляції і кризи комунальних неплатежів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми