ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

В Україні різко скоротилися обсяги фінансування субсидій

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії

  У 2019 році в Україні різко скоротяться обсяги фінансування субсидій.

  6471_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  В 2018 році на ці цілі в бюджеті було закладено 71 млрд гривень. У поточному році на субсидування домогосподарств закладені всього лише 55 млрд гривень.

  Однак в Міністерстві соцполітики стверджують, що цієї суми вистачить на всі домогосподарства. Ситуацію прокоментував Віталій Музиченко, директор директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соцполітики. «Виходячи з того, які результати будуть в 2018 році, можна буде з упевненістю говорити, чи вистачить грошей і як будуть використовуватися кошти в 2019-му. Проте, в 2018 році у нас була велика «перехідна» заборгованість з 2017, а зараз ми вже не прогнозуємо таких виплат», - заявив Музиченко. За його словами, цих коштів вистачило на фінансування субсидії до грудня 2018 року.

  Він підкреслив, що розрахунок по субсидіях за грудень 2018 року пройде через казначейство вже в січні цього року. Потрібно відзначити, що в Мінсоцполітики раніше повідомляли, що з 71 млрд гривень, виділених у 2018 році, 17 млрд були витрачені на погашення заборгованості минулого періоду, тому виділених в 2019 році коштів буде навіть більше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми