ЖКГ та благоустрій, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

У травні тарифи на газ для населення зростуть на 15%

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Згідно з вимогами МВФ, Україна повинна підвищити вартість газу для населення на 15% до травня, а до 2020 року зробити ціну ринковою.

  46_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Про це йдеться в звіті Фонду, опублікованого у вівторок, 8 січня.

  Програма Міжнародного валютного фонду Stand By передбачає дві обов'язкові умови для України: збереження бюджетного дефіциту на рівні 2,3% ВВП, а також підвищення цін на газ до ринкового рівня.

  МВФ передбачає, що Кабмін підвищить роздрібну вартість газу для населення ще на 15% до 1 травня. Наступний етап - повна відповідність цін ринковим з 1 січня 2020 року.

  Також експерти МВФ чекають, що завдяки пенсійній реформі дефіцит Пенсійного фонду зменшиться до 4,25% від ВВП, а розмір пенсій підвищиться мінімум на 8,5-9,5%.

  У той же час, у Фонді наголосили на важливості пенсійної реформи для України через несприятливі демографічні тенденції, враховуючи низьку народжуваність і старіння населення, а також виїзд за кордон все більшого числа працівників.

  Надалі експерти МВФ чекають, що Україні вдасться зменшити дефіцит Пенсійного фонду до 3% від ВВП.

  У той же час, в МВФ відзначили високі ризики реалізації програми через недозволеного конфлікту на Донбасі і нестабільного зовнішнього середовища. Крім того, програма знаходиться під загрозою у зв'язку з ризиком реалізації популістської політики перед майбутніми виборами або зміною курсу.

  Ці ризики пом'якшені рішучими діями, включаючи затвердження бюджету на 2019 рік, і значне зовнішнє фінансування для підтримки реформ, в т.ч. нове фінансування від Світового банку і Європейського Союзу, додали в МВФ.

  Також в МВФ назвали терміни пересомотра виконання програми, за підсумками яких будуть прийняті рішення про виділення двох траншів на 2,6 мільярда доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми