ЖКГ та благоустрій, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

У травні тарифи на газ для населення зростуть на 15%

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Згідно з вимогами МВФ, Україна повинна підвищити вартість газу для населення на 15% до травня, а до 2020 року зробити ціну ринковою.

  46_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Про це йдеться в звіті Фонду, опублікованого у вівторок, 8 січня.

  Програма Міжнародного валютного фонду Stand By передбачає дві обов'язкові умови для України: збереження бюджетного дефіциту на рівні 2,3% ВВП, а також підвищення цін на газ до ринкового рівня.

  МВФ передбачає, що Кабмін підвищить роздрібну вартість газу для населення ще на 15% до 1 травня. Наступний етап - повна відповідність цін ринковим з 1 січня 2020 року.

  Також експерти МВФ чекають, що завдяки пенсійній реформі дефіцит Пенсійного фонду зменшиться до 4,25% від ВВП, а розмір пенсій підвищиться мінімум на 8,5-9,5%.

  У той же час, у Фонді наголосили на важливості пенсійної реформи для України через несприятливі демографічні тенденції, враховуючи низьку народжуваність і старіння населення, а також виїзд за кордон все більшого числа працівників.

  Надалі експерти МВФ чекають, що Україні вдасться зменшити дефіцит Пенсійного фонду до 3% від ВВП.

  У той же час, в МВФ відзначили високі ризики реалізації програми через недозволеного конфлікту на Донбасі і нестабільного зовнішнього середовища. Крім того, програма знаходиться під загрозою у зв'язку з ризиком реалізації популістської політики перед майбутніми виборами або зміною курсу.

  Ці ризики пом'якшені рішучими діями, включаючи затвердження бюджету на 2019 рік, і значне зовнішнє фінансування для підтримки реформ, в т.ч. нове фінансування від Світового банку і Європейського Союзу, додали в МВФ.

  Також в МВФ назвали терміни пересомотра виконання програми, за підсумками яких будуть прийняті рішення про виділення двох траншів на 2,6 мільярда доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми