ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Фінансист: видача субсидій грошима це великий плюс Порошенку

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії

  Міністр соціальної політики Андрій Рева пропонує видавати субсидії грошима безпосередньо людям. На думку фінансового аналітика Тимофія Милованова, це правильне рішення. підтвердженням чого є три причини. По-перше, економічна наука вважає, що найбільш ефективно видавати субсидії грошима на руки. Це створює мотивацію для людей споживати менше і зекономлені гроші витрачати на інші необхідні потреби.

  2153_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Милованов пише, по-друге, ми будуємо країну вільних людей. Люди мають право вільно розпоряджатися допомогою, наданою державою. По-третє, видача субсидій грошима на руки, а не перерахування цих грошей приватним або державним компаніям зменшує можливості для корупції. Тимофій Милованов зазначає, проросійський сайт «Країна. юа »вже написав, що це схема Порошенко перед виборами для того, щоб сподобатися виборцям. Правильно мислять журналісти, демократія так і працює. Щоб сподобатися виборцям політики роблять правильні рішення. Ніхто не заважав монетизувати субсидії попереднім політикам, але вони чомусь вирішили цього не робити.

  Експерт вважає, що при системі прямої видачі грошей на руки важливо чітко адмініструвати, хто повинен отримувати гроші, а, хто ні. Також важливо створити умови для одержувачів грошей для зменшення споживання послуг, щоб вони могли економити видані гроші і витрачати їх на інші необхідні товари і послуги. Уряд працює над посиленням адміністрування видачі грошей і створенням умов для можливостей енергозбереження.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми