ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як верифікуватимуть субсидії в Україні: названо новий механізм

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Держвиплати будуть моніторити за допомогою нового механізму.

  2218_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Голова Міністерства фінансів України Сергій Авраменко заявив на засіданні парламентського комітету з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення, що нова платформа для впровадження верифікації державних виплат майже готова.

  Законопроект "Про верифікацію і моніторингу державних виплат" повинен сприяти справедливості системи соціального забезпечення підвищення адресності держвиплат і оптимізації бюджетних витрат. Новий закон буде визначати повноваження органів, які здійснюють держвиплати, визначити основні етапи верифікації та перелік даних, які використовуються для верифікації та моніторингу держвиплат, а також врегулює основні питання збору, обробки та аналізу даних, отриманих від суб'єктів надання інформації.

  Законопроект уже підтримали і в Пенсійному Фонді, але вони наполягають на тому, що його потрібно вдосконалити по ряду питань, зокрема це некоректні дані в держреєстрах або зовсім їх відсутність (реєстрація смерті за межами України або на тимчасово окупованих територіях, питання транслітерації та інше) . Також їх турбують відсутність механізму повернення держвиплат внутрішньо переміщеним особам, які були припинені не з їхньої вини і відсутність інформаційного обміну наборами актуальних даних, наприклад, інформацією про втрачені паспорти, які потім були знайдені.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми