ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

При борзі у 340 гривень позбавлятиму субсидії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидії

  Субсидії продовжать не всім.

  52_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Уже в травні всім українців із субсидіями розмір виплат повинні перерахувати. При цьому тим, хто після монетизації накопичив борг як мінімум в розмірі 340 грн, допомога на наступний період надавати не будуть. І якщо раніше для того, щоб відібрали субсидію, потрібно було мати заборгованість як мінімум за два місяці, зараз достатнього і одного.

  І, як заявляють комунальні підприємства, серед пільговиків є велика кількість тих, хто гроші (субсидію) отримав, але за комуналку не заплатив. Наприклад, за даними "Київтеплоенерго", половина їх споживачів з субсидією не заплатили за опалення і гарячу воду, або заплатили частково. "Якщо взяти весь пул споживачів, які мають субсидію і які в березні отримали її в грошовому еквіваленті, зіставити суму, яку вони повинні були заплатити в березні в повному обсязі з тією сумою, що була фактично сплачена, то рівень розрахунків по нашій зоні обслуговування склав 73% ", – заявив директор структурного підрозділу підприємства Костянтин Лопатин.

  І якщо до травня вони повністю не погасять всю заборгованість, держава більше не буде виділяти їм гроші на оплату комунальних послуг.

  Хто ще не отримує субсидію:

  є будинок площею від 200 кв. м, або квартира від 120 кв. м;

  машина віком до 5 років;

  зробили покупку на суму від 50 тис. грн;

  Останнім часом не платили ЄСВ і не перебували на обліку в Центрі зайнятості.

  Варто відзначити, що раніше в Кабміні заявляли, що діюча форма монетизації субсидій – тестова. Якщо виявиться, що левова частка пільговиків гроші проїдає, а не використовує на оплату комуналки, правила можуть поміняти і тоді "на руки" будуть видавати тільки заощаджену субсидію, а не всю суму відразу.

  Як заявив віце-прем'єр Павло Розенко, монетизація триватиме в квітні і травні. "Потрібно забезпечити подальше інформування громадян про монетизацію субсидій і виплату відповідних коштів вчасно і в повному обсязі, адже виплата" живих коштів "продовжиться в квітні і травні", – заявив він під час робочого візиту до Житомира. А далі, якщо українці покажуть свідомість і будуть отримані гроші витрачати за призначенням, монетизацію в такому вигляді можуть остаточно затвердити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми