ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

З 1 травня виплачуватимуть субсидії по-новому

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидії

  Понад 3,5 млн сімей з 1 травня очікує перерахунок субсидій.

  3188_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Після цього левова частка залишиться без допомоги на оплату комуналки щонайменше на літній сезон. Перерахунок цей традиційний — в кінці і перед початком опалювального сезону перераховують розмір субсидії, а також осучаснюють доходи, від яких залежить допомога.

  Підраховано приблизний розмір субсидії для сім'ї з трьох осіб з однієї середньою зарплатою і сім'ї з двома мінімальними пенсіями. Перша сім'я могла щомісяця платити за комуналку з урахуванням субсидії 1029,7 грн. Взимку, з урахуванням опалення, в середньому витрати на комуналку могли становити 1,5-2 тис. грн (залежно від опалювальної площі житла). Таким чином, щомісяця субсидія компенсувала близько половини витрат на комунальні послуги.

  Якщо у такої сім'ї доходи зростали паралельно із середньою зарплатою по країні, з травня за комуналку вона зможе платити 1227,5 грн. І якщо влітку зазначеної суми вистачатиме на оплату комунальних послуг у межах нормативів споживання, субсидію взагалі не дадуть.

  Водночас українці з двома мінімальними пенсіями наразі віддають за комуналку не більше 166 грн, а влітку — 173 грн. Щоправда, варто враховувати, що розмір обов'язкового платежу — не фіксована сума. За фактом від загальної вартості комуналки в межах нормативів віднімають вказаний платіж, отриману суму переводять на рахунки українців. У випадку з пенсіонерами — на карти, а для працівників — через відділення банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми