ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Уряд по-новому верифіковуватиме пільги та субсидії

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: пільги, субсидії

  Кабінет міністрів України затвердив порядок здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, що здійснюються за рахунок державних коштів.

  9951_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.

  У повідомленні сказано, що, згідно з порядком верифікації, буде використовуватися інформація, яка впливає на визначення права на отримання і розмір таких виплат. Також чітко прописаний порядок надання Мінфіном рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати, і порядок їх обробки.

  «Здійснювана Мінфіном верифікація державних виплат має на меті сприяння розвитку справедливої ​​системи соціального забезпечення в Україні, підвищення адресності державних виплат, оптимізацію бюджетних витрат», – сказано в повідомленні.

  В Мінфіні уточнили, що процес верифікації спрямований на те, щоб кінцевими отримувачами державних виплат були саме ті громадяни, які потребують допомоги держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми