ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Масова верифікація пільговиків: кого будуть перевіряти

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пільги

  Українців, які отримують грошову допомогу від держави, перевірятимуть по-новому. Законопроект про верифікацію парламентом так і не ухвалений, тому Кабінет міністрів своєю постановою затвердив новий механізм.

  8099_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Вся інформація про те, хто звертається до державних органів із проханням надати виплату, потраплятиме до єдиної бази і проходитиме автоматичну перевірку.

  Які персональні дані збиратимуть в українців і як відбуватиметься перевірка за новими правилами.

  Кого будуть перевіряти
  Всі українці, які хоч копійку отримують від держави, мають проходити перевірку. Причому навіть після посилення правил, українці все одно примудряються отримувати допомогу, насправді не потребуючи її.

  І якщо з пенсіонерами ситуація задовільна — там обдурити систему без допомоги чиновників практично неможливо, то з іншими виплатами ситуація складніша. Жінки Спеціально не розписуються зі своїми фактичними чоловіками, щоб отримувати допомогу як матері-одиначки. Субсидіанти "забувають" вказати в декларації реальний дохід або взагалі здають квартиру з уже оформленою "знижкою на комуналку".

  Туди потраплять такі дані:

  ПІБ, серія і номер паспорта, дата і місце народження;

  унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

  відомості про зареєстроване і фактичне місце проживання;

  реєстраційний номер облікової картки платника податків;

  інформація, що підтверджує право на отримання допомоги;

  інформація про банківські рахунки.

  Крім того, якщо для оформлення виплати згідно із законом необхідні ще якісь документи (реєстрація як переселенця, довідка про склад сім'ї, про народження дитини, підтвердження реєстрації як переселенця тощо), їх також треба відправити у базу.

  Далі інформація з різних джерел співставляється. Якщо в базі даних виявляться, наприклад, відомості про придбання земельної ділянки вартістю 55 тис. грн, то у виплаті субсидії однозначно відмовлять. Також є й інші способи виявити можливих порушників.

  "Верифікація державних виплат здійснюється в інформаційно-аналітичній платформі, яка розміщується на програмно-апаратному комплексі Мінфіну, шляхом проведення аналізу та порівняння параметрів інформації, отриманої від суб'єктів надання інформації", — йдеться у постанові Кабміну.

  Як довго перевірятимуть
  Міністерство фінансів до 25 числа кожного місяця розсилає рекомендації тим, хто призначає таку допомогу. Вони можуть рекомендувати виправити помилки, призначити допомогу або відмовити у ній. В органу, що ухвалює остаточне рішення (Пенсійний фонд, органи соціального захисту тощо), є 15 днів на те, аби проаналізувати інформацію і ухвалити остаточне рішення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми