ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Зеленського розповіли, що будуть робити з тарифами

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: ЖКГ

  Партія “Слуга народу” виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, вказується в програмі партії.

  0546_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила вказує скасування “всіх формульних ціноутворень по типу “Роттердам+”.

  Крім енергетики, політична сила пропонує провести демонополізацію й інших ключових галузей, а також здійснити “економічний аудит країни”, вказується в програмі.

  “Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним”, – йдеться в документі.

  Кажучи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

  Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

  “Впровадимо податок на виведений капітал, як тільки для цього виникнуть необхідні економічні умови”, – вказується в передвиборчій програмі “Слуги народу”.

  Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

  Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує провести аудит системи соцзабезпечення та впровадити “економічний паспорт українця”, за яким всі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми