ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Зеленського розповіли, що будуть робити з тарифами

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: ЖКГ

  Партія “Слуга народу” виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, вказується в програмі партії.

  0546_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила вказує скасування “всіх формульних ціноутворень по типу “Роттердам+”.

  Крім енергетики, політична сила пропонує провести демонополізацію й інших ключових галузей, а також здійснити “економічний аудит країни”, вказується в програмі.

  “Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним”, – йдеться в документі.

  Кажучи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

  Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

  “Впровадимо податок на виведений капітал, як тільки для цього виникнуть необхідні економічні умови”, – вказується в передвиборчій програмі “Слуги народу”.

  Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

  Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує провести аудит системи соцзабезпечення та впровадити “економічний паспорт українця”, за яким всі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми