ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Зеленського розповіли, що будуть робити з тарифами

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: ЖКГ

  Партія “Слуга народу” виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, вказується в програмі партії.

  0546_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила вказує скасування “всіх формульних ціноутворень по типу “Роттердам+”.

  Крім енергетики, політична сила пропонує провести демонополізацію й інших ключових галузей, а також здійснити “економічний аудит країни”, вказується в програмі.

  “Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним”, – йдеться в документі.

  Кажучи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

  Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

  “Впровадимо податок на виведений капітал, як тільки для цього виникнуть необхідні економічні умови”, – вказується в передвиборчій програмі “Слуги народу”.

  Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

  Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує провести аудит системи соцзабезпечення та впровадити “економічний паспорт українця”, за яким всі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми