ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Землянський запропонував мінімізувати виплату субсидій населенню

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії

  Валентин Землянський, виступаючи в ефірі телеканалу ZIK, звернув увагу на зростання заборгованості населення по комуналці. На думку експерта, це говорить про те, що владі потрібно змінити нинішню політику - необхідно зробити тарифи підйомними для більшої частини громадян, і при цьому мінімізувати виплату субсидій.

  8133_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Валентин Землянський нагадав, що в Україні заборгованість населення за гарячу воду, тепло і природний газ зросла ще на 1 мільярд доларів. На думку експерта, це говорить про недоцільність продовження нинішньої політики з високими тарифами і виплатою субсидій. Тут потрібні кардинальні зміни. Землянський пропонує знизити тарифи, зробивши їх підйомними для більшої частини простих громадян, і при цьому мінімізувати виплати субсидій.

  Експерт повідомив, що в держбюджеті на поточний рік на субсидування населення по комуналці закладено 58 мільярдів гривень. Дані кошти цілком можна перенаправити на компенсування зростання тарифів. Іншими словами, тарифи знижуються, що, в свою чергу, зменшує тиск на держбюджет. У підсумку залишаться близько 15 відсотків домогосподарств, яким дійсно потрібна допомога держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми