ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Землянський запропонував мінімізувати виплату субсидій населенню

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії

  Валентин Землянський, виступаючи в ефірі телеканалу ZIK, звернув увагу на зростання заборгованості населення по комуналці. На думку експерта, це говорить про те, що владі потрібно змінити нинішню політику - необхідно зробити тарифи підйомними для більшої частини громадян, і при цьому мінімізувати виплату субсидій.

  8133_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Валентин Землянський нагадав, що в Україні заборгованість населення за гарячу воду, тепло і природний газ зросла ще на 1 мільярд доларів. На думку експерта, це говорить про недоцільність продовження нинішньої політики з високими тарифами і виплатою субсидій. Тут потрібні кардинальні зміни. Землянський пропонує знизити тарифи, зробивши їх підйомними для більшої частини простих громадян, і при цьому мінімізувати виплати субсидій.

  Експерт повідомив, що в держбюджеті на поточний рік на субсидування населення по комуналці закладено 58 мільярдів гривень. Дані кошти цілком можна перенаправити на компенсування зростання тарифів. Іншими словами, тарифи знижуються, що, в свою чергу, зменшує тиск на держбюджет. У підсумку залишаться близько 15 відсотків домогосподарств, яким дійсно потрібна допомога держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми