ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Субсидії: боржників позбавлятимуть "живих" грошей

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Нова влада готує й інші нововведення в сфері субсидій та оплати житлово-комунальних послуг.

  5901_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Монетизовані субсидії точно залишать. Однак, можливо, боржників скоро позбавлятимуть "живих" грошей. Принаймні Андрій Герус заявляв, що планується проаналізувати, наскільки сумлінно одержувачі монетизованих субсидій розраховуються за комуналку. За результатами такого аналізу можуть відбутися "дрібні корективи". Про них ми також дізнаємося ще до початку опалювального сезону.

  Ще одне нововведення, про яке говорив президент Володимир Зеленський, – це плани зі звільнення малозабезпечених українців старше 70 років від сплати житлово-комунальних послуг взагалі.

  "Зараз шукають економічну модель, як людям нашим, яким за 70 років, коли людина вже не просто на пенсії, а фізично не може працювати, і вона вже досить працювала на країну, як тій людині не платити", – сказав, зокрема, Володимир Зеленський в одному з відео "Відверто з президентом".

  Андрій Никончук також вважає, що насамперед потрібно розуміти, про яку кількість пенсіонерів йдеться.

  "Безумовно, можна взяти реєстр Пенсійного фонду і порахувати тих, кому більше 70 років. Але, знову-таки, у нас є пенсіонери, які потребують, а є – які не потребують. Так, у нас бідна країна, з 100% людей старше 70 років бідних – напевно, відсотків 90. Але все одно ми повинні розуміти, як ці 90% повинні підтвердити своє матеріальне становище. Я думаю, наша держава не володіє такими ресурсами, щоб звільняти людину від сплати комунальних послуг тільки з поваги до її віку. Хоча, можливо, йдеться не про таку велику суму, як здається. Все треба прораховувати", – каже Андрій Никончук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми