ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українцям дозволили відключатися від централізованого опалення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: опалення

  17 вересня набув чинності наказ Міністерства розвитку громад та територій України №169, який визначає Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

  9656_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Відключення споживачів від систем централізованого опалення здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку. Питання щодо відключення споживачів від мереж розглядатиме постійно діюча комісія на місцях. Рішення про відключення прийматиме орган місцевого самоврядування за письмовою заявою власника будівлі або житлового будинку, з урахуванням рішення комісії, яка засідатиме не рідше за один раз в місяць.

  Які документи потрібні для відключення:

  Заява про відключення, складена в довільній формі, із зазначенням причини відключення, а також інформація про намір облаштування у будівлі систем індивідуального або автономного теплопостачання.
  До заяви додається протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку і вказуються особи, уповноважені представляти інтереси співвласників.
  Така заява передається на розгляд комісії, яка повинна розглянути її на найближчому засіданні за участю заявника або його уповноваженого представника.
  Рішення впродовж п’яти робочих днів передається в орган місцевого самоврядування, а його копія надається заявнику.

  Хто відключає:

  Відключення може здійснювати виконавець відповідної комунальної послуги або оператор зовнішніх інженерних мереж, а також залучений ліцензований суб’єкт господарювання.
  Витрати, пов’язані з відключенням, здійснюються за рахунок власника та інших коштів, не заборонених законом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми