ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кому доведеться повернути субсидію до бюджету

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидії

  Незважаючи на перевірки всіх, хто просить допомогу на оплату комуналки, серед українців досі є тисячі тих, хто отримує субсидію на кілька адрес, або ж зовсім такої допомоги не потребує і ховає свої доходи від держави.

  8695_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Для того, щоб зменшити кількість порушників, в уже новому парламенті фактично під новим авторством ухвалили законопроєкт, який розробив іще минулий склад Кабміну.

  Всіх субсидіантів (як і інших одержувачів допомоги від держави) верифікують (перевірять) у три етапи. У спеціальному реєстрі зберігатиметься анкета на кожного. Причому закон захищає зібрані дані. І якщо хтось її передасть, наприклад кредитній організації для обробки потенційних клієнтів, або шахраям – за це доведеться нести відповідальність згідно із законом. Подібні реєстри існують у різних органах влади і зараз. Наприклад, уже створили реєстр субсидіантів. Різниця в тому, що у новій платформі будуть дані відразу на всіх, хто хоче допомоги від держави. Це спростить процедуру перевірки.

  Отже, в реєстрі зберігатиметься така інформація про людину:

  ПІБ, стать, місце і дата народження;

  паспортні дані та ІПН (якщо він є);

  де зареєстрований, і де насправді проживає;

  дані з різних реєстрів (наявність авто, нерухомості тощо);

  де і скільки банківських рахунків відкрито і скільки коштів на них зберігається.

  Перший етап перевірки проводитиме орган, до якого ви звернетеся по матеріальну виплату. Наприклад, управління соціального захисту. Вони приймуть заяву, візьмуть всі необхідні для виплати документи, внесуть інформацію до єдиної бази і тут же отримають дані з неї.

  Другий етап триватиме доти, доки ви отримуєте гроші від держави. Наприклад, якщо зробили покупку на суму від 50 тис. грн (придбали машину), ця інформація потрапить до реєстру і ви позбудетеся права отримувати субсидію.

  Третій етап – перевірка тих, хто вже не отримує гроші від держави. Наприклад, ви знайшли роботу і більше не потребуєте виплати з безробіття. Цей етап може тривати протягом трьох років після того, як гроші перестали виплачувати.

  Чиновники, які знайшли порушення, передають інформацію органу, що проводить виплату. Там іще раз перевіряють інформацію і ухвалюють рішення про те, що гроші дійсно платили незаконно. Тоді порушник зобов'язаний повернути все "зайве" державі. А якщо відмовиться – влада може через суд домогтися повернення незаконної матеріальної допомоги. Служителі Феміди розберуться в ситуації і можуть стягнути гроші.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми