ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як отримати субсидію за новими правилами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидії

  З 1 жовтня набули чинності нові правила нарахування субсидій. Функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий.

  4320_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики України.

  Кому перерахують субсидію автоматично – громадянам, яким допомогу було перепризначено за підсумками попереднього опалювального сезону.

  Для цієї категорії населення всю роботу за них зроблять місцеві органи соціального захисту.

  Ті, хто у травні минулого року не звернулись до управлінь соцзахисту: внутрішньо переміщені особи, орендарі житлового приміщення, а також домогосподарства, яким було призначено субсидію на фактично проживаючих – потрібно зробити це зараз.

  Час для звернення – до 15 грудня (тобто не пізніше, ніж за 2 місяці з початку опалювального сезону, за винятком окремих життєвих ситуацій).

  Ті, хто за підсумками попереднього опалювального сезону отримав відмову у продовженні програми субсидій через борги, можуть зробити так:

  Звернутися до підприємства-надавача послуг із проханням провести реструктуризацію боргу;
  Погасити заборгованість перед надавачем послуг і звернутися за субсидією (актуально у випадках невеликої заборгованості);
  У виключних випадках, коли у людини немає можливості ліквідувати заборгованість, але є гостра потреба у субсидії – вона може звернутися до спеціальної комісії при місцевих органах влади, яка, у випадку обґрунтованої позиції, може призначити субсидію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми