ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні розповіли, хто в 2020 році втратить субсидії

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії, Кабмін

  Представники Міністерства соціальної політики України повідомили, що зміна відсотка платежу субсидії з п'ятнадцяти до двадцяти в 2020 році буде мати наслідки для одержувачів з найвищими доходами.

  9128_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  У свою чергу заступник глави Мінсоцполітики Віталій Музиченко зазначив, що в бюджеті на наступний рік на субсидії закладено 47 мільярдів 628 мільйонів і 600 тисяч гривень. Однак вже з першого травня 2020 го, буде застосований новий базовий норматив комунальних витрат домогосподарства при встановленні розміру обов'язкового відсотка платежу для субсидій.

  Чиновник заявив: «Зміна відсотка платежу субсидії з 15 до 20 буде мати наслідки для одержувачів з найвищими доходами, адже їх розмір субсидії буде зменшуватися. Це торкнеться 150 тисяч домогосподарств, які отримують допомогу на оплату послуг ЖКГ. Це менше 4 відсотків від загальної кількості субсідіантів. Частина цих домогосподарств отримує підвищення відсотка платежу. Якщо таке домогосподарство платило при доході в 5000 гривень 20,5 відсотка, то воно буде платити 26 відсотків. Якщо ми говоримо про домогосподарстві з доходом на рівні 1600 гривень, то в поточному режимі вони платять 6,5 відсотка, або 103 гривні, після змін стануть платити 8,5 відсотка, або 138 гривень». В цей же час, згідно зі словами експерта Центру структурної політології «Вибір» Лілії Брудніцької, основною метою нововведення є різке скорочення кількості одержувачів державної допомоги.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми