ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українців позбавлятимуть субсидій

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Торік Міністерство фінансів перевірило 24,5 млн українських пільговиків та субсидіантів. Половина отримувала виплати на основі невірогідних даних.


  Тільки за жовтень минулого року підтвердили понад 14 тис. випадків, коли люди незаконно отримували кошти. У бюджет необхідно повернути 27,4 млн грн. Це 13,7 млн грн субсидій, 2,6 млн грн пільг і 11,1 млн грн допомог.

  Найчастіше люди не декларували нерухомого майна, яке мають. Забували вписати в декларацію транспортні засоби, земельні ділянки, коштовні покупки на суму понад 50 тис. грн.

  Були випадки, коли пільги й субсидії нараховували громадянам, які померли.

  Мінфін перевіряє отримувачів субсидій та пільг за нормами закону "Про верифікацію та моніторинг державних виплат". Рішення припинити чи призупинити виплачувати домогосподарству кошти приймає орган, який здійснює державні виплати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми