ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українців позбавлятимуть субсидій

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Торік Міністерство фінансів перевірило 24,5 млн українських пільговиків та субсидіантів. Половина отримувала виплати на основі невірогідних даних.


  Тільки за жовтень минулого року підтвердили понад 14 тис. випадків, коли люди незаконно отримували кошти. У бюджет необхідно повернути 27,4 млн грн. Це 13,7 млн грн субсидій, 2,6 млн грн пільг і 11,1 млн грн допомог.

  Найчастіше люди не декларували нерухомого майна, яке мають. Забували вписати в декларацію транспортні засоби, земельні ділянки, коштовні покупки на суму понад 50 тис. грн.

  Були випадки, коли пільги й субсидії нараховували громадянам, які померли.

  Мінфін перевіряє отримувачів субсидій та пільг за нормами закону "Про верифікацію та моніторинг державних виплат". Рішення припинити чи призупинити виплачувати домогосподарству кошти приймає орган, який здійснює державні виплати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми