ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українцям потрібно обрати договір на оплату комуналки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

  В українців залишилося менше двох місяців, щоб вибрати тип договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

  1182_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Так, 1 травня 2019 року була введена в дію частина закону “Про житлово-комунальні послуги”, яка стосується комунальних послуг.

  З цієї дати був запущений відлік періоду, за який співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитися з типом договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

  Для того щоб зробити вибір, залишається менше 2 місяців. В іншому випадку люди можуть несподівано для самих себе опинитися перед необхідністю вирішувати, хто ж буде обслуговувати мережі в їхньому будинку.

  Типи договорів згідно із Законом “Про житлово-комунальні послуги”:

  Індивідуальний договір. Він укладається окремо з кожним співвласником багатоквартирного будинку. При цьому передбачено, що споживач буде оплачувати безпосередньо отриману послугу, обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж, а також абонплату.
  Колективний. Він укладається між виконавцем відповідних послуг та особою, уповноваженою на це співвласниками багатоквартирного будинку. Уповноваженою особою може стати один із співвласників будинку, керуючий, уповноважений орган об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), правління житлово-будівельного кооперативу або інша особа за рішенням співвласників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми