ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українцям потрібно обрати договір на оплату комуналки

 • Джерело: ukranews.ua.  → Ключові теги: комуналка, тарифи

  В українців залишилося менше двох місяців, щоб вибрати тип договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

  1182_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Так, 1 травня 2019 року була введена в дію частина закону “Про житлово-комунальні послуги”, яка стосується комунальних послуг.

  З цієї дати був запущений відлік періоду, за який співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитися з типом договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

  Для того щоб зробити вибір, залишається менше 2 місяців. В іншому випадку люди можуть несподівано для самих себе опинитися перед необхідністю вирішувати, хто ж буде обслуговувати мережі в їхньому будинку.

  Типи договорів згідно із Законом “Про житлово-комунальні послуги”:

  Індивідуальний договір. Він укладається окремо з кожним співвласником багатоквартирного будинку. При цьому передбачено, що споживач буде оплачувати безпосередньо отриману послугу, обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж, а також абонплату.
  Колективний. Він укладається між виконавцем відповідних послуг та особою, уповноваженою на це співвласниками багатоквартирного будинку. Уповноваженою особою може стати один із співвласників будинку, керуючий, уповноважений орган об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), правління житлово-будівельного кооперативу або інша особа за рішенням співвласників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми