ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Розмір субсидій скоротився

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидії

  У березні 2020 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали близько 3,347 млн ​​громадян, а середній її розмір склав 1 тис. грн.

  5273_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

  В березні за субсидіями на оплату ЖКП звернулися 148,9 тис. домогосподарств, а призначено субсидію 85,1 тис. домогосподарств.

  «Загальна сума витрат на субсидії для оплати житлово-комунальних послуг становила: в березні 2019 року – близько 6,1 млрд грн, в березні 2020 року – близько 3 млрд грн», – повідомили у відомстві.

  У прес-службі зазначили, що середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в березні 2020 року порівняно з березнем минулого року зменшився в 1,5 рази – з 1,5 тис. грн до 1 тис. грн.

  «Згідно з заявками про потребу в коштах на виплату субсидій і пільг за березень 2020 року, поданими регіональними органами соціального захисту населення, в березні поточного року середній розмір наданої субсидії на оплату житлово-комунальних послуг склав близько 1 тис. гривень”, – сказано в повідомленні.

  При цьому найбільший середній розмір субсидії по Україні зафіксовано в Тернопільській області, він становить майже 1,2 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми