ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Кожен третій українець немає гарячої води

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Під час карантину, який вдарив по ринку праці, ЮНІСЕФ з’ясував, скільки українців провели його в найбільш некомфортних умовах.

  6130_1519208164_voda.jpg (.8 Kb)


  У дослідженні, яке інспірував Фонд, сказано, що постійне перебування вдома, необхідність перейти на дистанційну форму роботи і навчання, в деяких випадках зменшення доходів можуть стати випробуваннями для будь-якої сім’ї. Існує чимало доказів, що в таких умовах зростає стрес, підвищується рівень насильства, зокрема щодо жінок і дітей.

  “При цьому нерівність житлових умов робить певні групи населення особливо вразливими під час загальнонаціонального карантину”, – кажуть дослідники.

  Аналіз показав, що існує значна нерівність умов проживання (наявність водопроводу, каналізації та гарячого водопостачання) між 10% найбагатших і 10% найбідніших.

  Також нерівність житлових умов відзначається в розрізі місто-село. 67,5% жителів великих міст відзначили наявність гарячого водопостачання, в сільській місцевості таких виявилося лише 19,2%.

  Аналіз обмежень серед сімей з дітьми підтвердив значну нерівність у доступі до зручностей між жителями міст і сіл. Так, 33,4% сімей з дітьми в сільській місцевості вказали на відсутність в домогосподарстві водопроводу у зв’язку з нестачею коштів, 35,1% не мають ванни або душової кімнати всередині житла, а 43,8% – туалету всередині житла.

  Серед усіх українських домогосподарств ці показники приблизно вдвічі нижчі. Житлоплоща з достатньою кількістю кімнат є запорукою ефективної дистанційної роботи батьків і якісного навчання.

  У складних умовах під час карантину опинилися сім’ї з дітьми, особливо сім’ї з трьома і більше дітьми. Серед багатодітних сімей більше половини проживають в квартирах, площа яких не перевищує 40 м2.

  Кожна десята дитина в містах страждає від вкрай недостатньої житлової площі (менше ніж 5 м2 на людину). Особливо вразливими є міські сім’ї з дітьми до шести років: серед цієї категорії 12,2% сімей живуть в умовах, за яких житлова площа не перевищує 5 м2 на людину.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми