ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

В Україні змінили розміри соціальних виплат

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: соцвиплати

  Депутати Верховної Ради України ухвалили законодавчий акт, згідно з яким значно збільшено розміри соціальних виплат.

  0733_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Згідно з повідомленням, яке опубліковано на офіційному сайті українського парламенту, в Україні на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, будуть виплачувати щомісячно допомогу у розмірі не двох, як було раніше, а двох з половиною прожиткових мінімумів.

  Виплати будуть нараховуватися відповідно з віком: на дітей до 6 років опікун або піклувальник буде отримувати щомісяця по 4 447,5 гривень, від 6 до 18 років сума зросте до 5 545 грн.

  Підвищать також соціальні виплати на дітей з інвалідністю. Для дітей з інвалідністю до 6 років – 6 226,5 гривень; для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років – 7 763 гривень.

  Крім того, Рада узаконила виплати тим, хто доглядає одиноких літніх людей старше 80 років, якщо вони потребують постійного догляду. Їм будуть додатково до пенсії нараховувати 40 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого в державі. Крім того, особам старше 80 років будуть виплачувати 500 гривень, в рамках запровадженої раніше в Україні програми.

  З 1 липня 2020 р за кожну дитину батькам виплачуватимуть 41 280 гривень. Перша виплата складе 10 320 гривень. Сума, що залишилася буде виплачена протягом наступних трьох років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми