ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

В Україні змінили розміри соціальних виплат

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: соцвиплати

  Депутати Верховної Ради України ухвалили законодавчий акт, згідно з яким значно збільшено розміри соціальних виплат.

  0733_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Згідно з повідомленням, яке опубліковано на офіційному сайті українського парламенту, в Україні на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, будуть виплачувати щомісячно допомогу у розмірі не двох, як було раніше, а двох з половиною прожиткових мінімумів.

  Виплати будуть нараховуватися відповідно з віком: на дітей до 6 років опікун або піклувальник буде отримувати щомісяця по 4 447,5 гривень, від 6 до 18 років сума зросте до 5 545 грн.

  Підвищать також соціальні виплати на дітей з інвалідністю. Для дітей з інвалідністю до 6 років – 6 226,5 гривень; для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років – 7 763 гривень.

  Крім того, Рада узаконила виплати тим, хто доглядає одиноких літніх людей старше 80 років, якщо вони потребують постійного догляду. Їм будуть додатково до пенсії нараховувати 40 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого в державі. Крім того, особам старше 80 років будуть виплачувати 500 гривень, в рамках запровадженої раніше в Україні програми.

  З 1 липня 2020 р за кожну дитину батькам виплачуватимуть 41 280 гривень. Перша виплата складе 10 320 гривень. Сума, що залишилася буде виплачена протягом наступних трьох років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми