ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Розмір субсидії зменшився

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: субсидії

  У Мінсоцполітики відзвітували про виплати за липень.

  7423_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Після того як Кабмін виділив додаткову соцдопомогу українцям, в липні 2020 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримали 2,9 мільйона громадян. Про це свідчать дані на сайті Міністерства соціальної політики.

  Середній розмір субсидії склав 256,73 гривні, що на 4% менше, ніж місяцем раніше. В цілому на надання субсидій виділили 389,9 мільйона гривень. З них 379,5 мільйона гривень субсідіанти отримали в готівковій формі, а 10,3 мільйона – в безготівковій.

  Найбільший середній розмір субсидії по Україні зафіксовано в Києві, де вона становить 485,59 гривні. Найменший розмір субсидії зафіксований в Закарпатській області – 137,8 гривні. Середній розмір субсидії з оплати житлово-комунальних послуг в Україні в 2019 році склав 1200 гривень, розмір пільги – 750 гривень.

  Всього в липні за субсидіями на оплату ЖКП звернулися 30,6 тисячі домогосподарств, а призначено субсидію 17,2 тисячі домогосподарств.

  Нагадаємо, під час карантину, незважаючи на перевірки одержувачів соцдопомоги, в Україні діють спрощені правила призначення і переоформлення субсидій та соціальних допомог. Зокрема:

  для людей, які втратили роботу в період карантину, спрощений порядок отримання субсидій;
  соціальні нормативи для субсидіантів на користування житлово-комунальними послугами збільшено на 50%;
  заборонено припинення надання житлових субсидій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми