ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Призначення субсидії прискорять

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Інформація кандидатів на субсидії буде міститися на аналітичній платформі міністерства.

  2562_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Попри те, що змінення правил отримання соцдопомоги в Україні допоможе державі заощадити 6-7 млрд гривень на субсидіях на оплату послуг ЖКГ, з 1 січня 2021 року запроваджують превентивну верифікацію інформації, яку подають громадяни, звертаючись по держдопомогу.

  Мінфін уже побудував інформаційно-аналітичну платформу верифікації держвиплат, яка об'єднує в одному місці інформацію про реципієнта з багатьох джерел, повідомляє пресслужба відомства.

  Опрацювання інформації здійснюється в автоматизованому режимі засобами платформи без людського втручання.

  Архітектура платформи може забезпечити одночасне опрацювання 3,5 тисячі запитів на перевірку інформації, що дозволяє використовувати це програмне рішення держорганам під час призначення виплат та значно скорочувати час, потрібний для прийняття рішень про виплати.

  Мінфін розробив механізм надання доступу до платформи органам, що здійснюють державні виплати. Вважається, що він забезпечить якісну взаємодію та обмін інформацією між різними органами влади.

  Проведення превентивної верифікації також сприятиме ефективному та цільовому використанню бюджетних коштів, оскільки достовірність відомостей, що впливають на визначення права та розмір державної допомоги, буде перевірятися в режимі реального часу на етапі призначення виплати, йдеться в повідомленні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми