ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Коли в Україні розпочнеться опалювальний сезон

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: опалювальний сезон

  Опалювальний сезон розпочнеться у жовтні, коли середньодобова температура повітря протягом 3 днів буде нижче +8°С.

  0382_1476545813_batar.jpg (50.6 Kb)


  Житлові будинки можуть під'єднати до централізованого опалення раніше, ніж об'єкти комунальної сфери.

  Згідно із законодавством, соціальні об'єкти починають під'єднувати, якщо температура всередині будівлі не перевищує +16°С. Також тепло в батареях можна отримати за індивідуальними заявками.

  Раніше опалення вмикали приблизно 15 жовтня, незалежно від температури за вікном. Виникали ситуації, коли квартири опалювали даремно, змушуючи українців провітрювати й платити за комуналку більше.

  З 2019 року вирішили вмикати опалення, орієнтуючись не на календар, а на погоду. Якщо 3 доби поспіль середня температура буде менше +8°С, починають сезон.

  У середньому українці віддають за опалення приблизно 70% витрат на комуналку. Тобто у листопаді, коли отримаємо платіжки за жовтень, доведеться витратити на енергоресурси значно більше.

  Із жовтня почнеться подорожчання блакитного палива. Вартість опалення змінюватиметься щомісяця, залежно від ціни на газ.

  Якщо у жовтні різниця буде незначна, то в грудні-лютому газ може підскочити у ціні від 5,8 до 7 грн за кубометр, розповідає представник Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан. Пропорційно можуть злетіти ціни й на тепло.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми