ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Cубсидії платитимуть по-новому

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Субсидії в Україні виплачуватимуть за новими нормативами. Кабмін скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги під час призначення субсидій. Цю норму запровадили навесні 2020 року.

  8522_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Підвищений норматив діятиме тільки у випадку запровадження в регіоні червоного рівня карантину.

  Кабмін оприлюднив відповідну постанову № 842 від 11 серпня 2021-го. За цим документом змінюються правила надання субсидій.

  "Житлові субсидії призначатимуть у разі купівлі квартири чи будинку впродовж шести місяців після продажу іншої квартири чи будинку, які були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтверджувальних документів", - зазначили в постанові.

  Скасували норму про те, що субсидію можуть призначити в разі, якщо зарплата становить менш як 50% середньої в Києві й Севастополі й менш як 20% в обласних центрах і містах обласного значення.

  Також вилучили норму про наявність мобільного телефону в претендентів на субсидію. З 1 травня цього року її надають винятково готівкою.

  У постанові доповнили перелік документів для додавання інформації про іноземців та осіб без громадянства до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми