ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Купівля квартири: як зберегти субсидію

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: субсидії, нерухомість

  «Протипоказанням» до призначення субсидії тепер не буде купівля квартири, якщо вона зроблена протягом шести місяців після продажу іншої квартири, яка була єдиним житлом. В цілому ж право на субсидію втрачають ті, хто купив квартиру, земельну ділянку, автомобіль або товари тривалого користування на 50 тис. грн і більше. Йдеться про одну покупку протягом року.

  8522_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Такі зміни затвердив Кабінет міністрів України.

  Крім того, на субсидію як і раніше не можуть претендувати ті, в чиїй власності знаходиться більше одного об’єкта у власності, якщо один з них знаходиться в селі або належить відразу декільком особам.

  Норми житла для отримання субсидій

  Норма житла, на яку призначається субсидія, на домогосподарство з людини становить майже 49 кв. м і 13,65 — на кожну наступну людину. Тобто на сім’ю з трьох людей — близько 75 кв. м.

  Але в наданні субсидії точно відмовлять, якщо:

  площа квартири перевищує 130 кв. м,
  площа будинку — понад 230 кв. м.
  При призначенні субсидії не враховуються житлові приміщення, що знаходяться у спільній частковій або спільній власності, або розташовані в сільській місцевості та отримані у спадок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми