ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Криму знову проблеми з водою

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Крим, вода

  Приплив води у водосховища природного стоку в окупованому Росією Криму значно зменшився в серпні. В млн куб. м приплив становив: Бєлогорське – 1.575, Сімферопольське – 0.935, Щасливе – 0.692, Чорноріченське – 0.507.

  0260_1478466437_abb74186-4ef3-4fb1-a70f-d7225234a1_w987_r1_s.jpg (107.09 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба кримського Гідрометцентру. "Загальний сумарний обсяг води у водосховищах, розташованих у руслах річок, до початку осені 2021 року становив 125.76 млн куб. м, що на 6.64 млн куб. м менше, ніж місяць тому", – йдеться в повідомленні.

  При цьому минулого місяця в басейнах річок Салгир, Малий Салгир, Коккозка, Демерджі опадів випало в 1.6-2.1 раза більше від норми. Крім того, через сильні дощі та зливи на річці Малий Салгир 9, 18 і 19 серпня спостерігалося короткочасне підвищення рівнів води (на 43-177 см).

  Нагадаємо, Україна забезпечувала до 85% потреб півострова в прісній воді через Північно-Кримський канал. Після окупації Криму поставки води припинили.

  Водосховища в окупованому Росією Криму наразі заповнені лише на 54%. При цьому велика кількість води на півострові втрачається.

  "У нас в сумі водосховища наразі заповнені лише на 54%. Тобто, можемо прийняти ще стільки ж. По тих обсягах, які накопичені у водосховищах природного стоку, ми вийшли десь на середньобагаторічний показник. І він у два рази більший, ніж був минулоріч, і в чотири рази більший, ніж у найбільш маловодний рік", – сказав доктор технічних наук, завкафедри водопостачання, водовідведення та санітарної техніки АСІА КФУ ім. В.І. Вернадського Ілля Ніколенко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми