ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Скільки платитимуть українці за газ та опалення

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: опалення, газ

  В Україні тариф на газ до травня 2022-го закріплено на рівні близько 8 грн за куб, причому "Нафтогаз" зобов'язався продавати блакитне паливо теплокомуненерго за 7,42 грн за куб. Таке утримання цін може призвести до того, що вже наступного року в країні може виникнути дефіцит газу.

  5668_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Так, утримання цін на думку експертів може дозволити зберегти відносно стабільні ціни на енергоресурси для простих українців.

  "Наявних запасів у газосховищах має вистачити до кінця опалювального сезону. Але в подальшому "Нафтогазу" доведеться самостійно компенсувати різницю між реальною вартістю газу та ціною його реалізації", – йдеться в матеріалі.

  Також це, на думку авторів матеріалу, призведе до збитків "Нафтогазу", йому не вистачить близько 20-25 млрд грн. І чим гірше фінансове становище компанії, тим менше можливостей розвивати власний видобуток і, як наслідок, погіршення енергетичної ситуації в країні.

  "Слід пам'ятати, що за відсутності транзиту через Україну європейська газотранспортна структура є недостатньо потужною для фізичної прокачування з боку Німеччини в Україну необхідних для нашої країни обсягів газу. Цілком може бути, що наступного року, після запуску "Північного потоку-2", єдиним реальним джерелом газу для закупівель залишиться Росія", – йдеться в публікації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми