ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Борги по "комуналці" стрімко зростають

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: борги, комуналка

  За рік кількість боргів українців за комунальні послуги виросла у 1,5 раза. За даними Опендатабот, у серпні минулого року зафіксовано 294 789 боргів, а вже у серпні 2021-го їх кількість збільшилась на 155 964 провадження.

  76_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  За які житлово-комунальні послуги українці заборгували найбільше та як українців визнають боржниками за оплату ЖКП.

  Як зазначають аналітики, наразі кількість боргів в Єдиному реєстрі боржників досягла 450 753 справ. Відсоток боргів за комунальні платежі становить 7% від загальної кількості боргів українців.

  За рік загальна кількість виконавчих проваджень за борги українців також зросла на 33%. Якщо у серпні 2020 було відкрито 4 665 510 проваджень, то у серпні поточного року їх уже 6 219 371. Наразі кількість стягнень становить 7% від усіх проваджень про заборгованості.

  Найбільші борги. За даними Держстату, станом на серпень 2021 року борги за комуналку сягли 64,4 млрд гривень. Найбільше українці заборгували за:

  постачання та розподіл природного газу — 23,7 млрд грн;
  постачання теплової енергії та гарячої води — 20,3 млрд грн;
  постачання та розподіл електричної енергії — 7,1 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми