ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

В Італії відбувся стрибок тарифів на "комуналку"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, комуналка

  В Італії з 1 жовтня тарифи за електрику збільшаться на 29,8%, а за газ — на 14,4%. Крім того, очікується, що до кінця 2021 року рахунки за комуналку в країні зростуть ще.

  76_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Рекордне підвищення тарифів означає, що середньостатистична сім’я віддасть за комунальні послуги за рік на 300 євро більше. Про зростання цін італійський регулятор Arera оголосив у вівторок, 28 вересня.

  Журналісти відзначили, що вартість електрики і природного газу зросла дуже різко, незважаючи на втручання уряду. Однак раніше передбачалося, що підвищення складе 40% і 30% відповідно.

  У підсумку влада пообіцяла виділити додаткові 3 млрд євро, щоб стримувати темпи зростання.

  Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі зазначав: ці заходи будуть спрямовані в першу чергу на найбідніших і найвразливіших жителів Італії.

  «Ми вирішили скасувати в останньому кварталі року системні витрати на газ для всіх і на електроенергію для сімей і невеликих компаній», — сказав міністр.

  *Системні витрати в Італії – це додаткова плата, що додається до рахунків, яка покриває великий спектр витрат: від преференцій для відновлюваних джерел енергії до виведення з експлуатації атомних електростанцій.

  Прем’єр-міністр Італії вказав, що багато причин підвищення тарифів є тимчасовими, але закликав до довгострокових дій, у тому числі на європейському рівні, для вирішення проблеми.

  Додамо, що більшу частину використовуваної електроенергії Італія наразі імпортує.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми