ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як оформити субсидію вперше

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидії

  В Україні вже розпочався опалювальний сезон. Тепло почали подавати на соціальні об’єкти, на черзі — житло. Українці, яким через фінансове становище складно самотійно оплачувати комунальні послуги, можуть подати заяву на отримання субсидії.

  2019_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  У Мінсоцполітики нагадують, що документи можна подати, звернувшись до представника територіальної громади або ЦНАПу, в орган соціального захисту населення, відправивши документи через «Укрпошту» або ж подавши заявку на сайті міністерства.

  Для цього потрібно заповнити заяву про призначення і надання житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб. Бланки, а також зразки їхнього заповнення розміщені на сайті Мінсоцполітики.

  За необхідності до пакету документів можуть бути також додані:

  договір найму (оренди) житла (при наявності),
  довідки про доходи (у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДФС, ПФУ),
  інші документи, необхідні для розгляду питання за суттю (у випадку необхідності).
  Наприклад, документи, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації. У такому випадку її доходи не враховуватимуться при призначенні субсидії.

  Такими документами можуть бути:

  довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці в зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, тривалим відрядженням, відбуванням покарання, а також легалізовані в Україні документи про отримання страхового стажу в іншій країні, довідки про оплату житлово-комунальних послуг у іншому житловому приміщенні тощо.
  Документи можна подавати вже зараз, субсидію призначать до кінця опалювального періоду — до весни 2022 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми