ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Платіжки за "комуналку" будуть оновлені

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

  Українці почнуть отримувати платіжки за комунальні послуги у новому форматі. Квитанція міститиме детальну інформацію про їх будинки щодо споживання послуг.

  8534_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  «Закон створює засади для підвищення енергоефективності бюджетної сфери, місцевого самоврядування, подолання енергетичної бідності, дозволить збільшити доступність комунальних послуг для населення та зменшити витрати на теплопостачання», — повідомляє Міненергетики.

  Як зазначається, підвищення енергоефективності сприятиме економії коштів та скороченню споживання енергоресурсів, і, в кінцевому результаті, — допоможе запобігти кліматичним змінам. Загальний рівень енергоефективності у державі залежить від кожного споживача енергії.

  Закон передбачає створення нового формата платіжки за комунальні послуги. Вона міститиме:

  детальну інформацію щодо споживання, зокрема, з порівнянням поточних показників з минулорічними, доступних енергоефективних програм, якості послуг з постачання природного газу та електричної енергії.

  Великі підприємства будуть зобов‘язані впровадити систему енергоменеджменту або раз на чотири роки проводити енергоаудит. Це допоможе оптимізувати витрати на споживання енергії та зрозуміти, які заходи необхідно впроваджувати для мінімізації витрат у майбутньому. Таким чином, на державному рівні буде впроваджена система підвищення енергоефективності найбільших споживачів енергії.

  Законом запроваджується масштабна програма впровадження smart grid технологій на державному рівні. Це дозволить операторам систем розподілу скоротити витрати в електромережах, а споживачу дасть можливість управляти власним попитом. На підставі економічної доцільності та технічної можливості будуть встановлюватися інтелектуальні системи обліку газу, електрики, тепла.

  З метою зниження витрат з держбюджету на утримання будівель органи державної влади та місцевого самоврядування будуть зобов‘язані купувати енергоефективне обладнання та брати в оренду чи купувати лише енергоефективні приміщення.

  Законом також уперше вводиться відповідальність за порушення законодавства у сфері забезпечення енергетичної ефективності.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми