ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як отримати залишок грошей від субсидії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидії

  Українці, які отримують житлові субсидії на банківський рахунок і не витрачають їх повністю, повинні вивести залишки коштів.

  8608_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Як повідомляє видання “На пенсії”, споживачі, які минулого опалювального сезону користувалися субсидією в грошовій безготівковій формі, можуть отримати залишок заощаджених коштів. Після закінчення опалювального сезону залишки субсидії накопичуються на рахунку “Ощадбанку” для виплати житлової субсидії.

  Протягом півроку (з 1 червня по 20 грудня) ці гроші необхідно переказати на поточний рахунок, також відкритий у «Ощадбанку».

  Якщо до 20 грудня субсидіант не звернеться по залишки субсидії та не відкриє поточний рахунок для їх зарахування, кошти повернуться на рахунок Міністерства соціальної політики.

  Так, управління соціального захисту рекомендує перевірити наявність актуального (чинного) рахунку в «Ощадбанку». Якщо такого немає – його необхідно відкрити. Якщо поточний рахунок було відкрито раніше і гроші на нього вже надійшли, банк мусив надіслати одержувачеві субсидії смс-повідомлення (за наявності інформації про номер мобільного телефону).

  За потреби уточнити інформацію про заощаджені кошти можна в управлінні соціального захисту населення.

  Ощадбанк пояснює, як можна вирішити питання з отриманням залишку субсидії:

  до 19 грудня відкрити рахунок у будь-якому відділенні Ощадбанку;
  попередньо записатися на прийом і взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код. Процедура оформлення займе лише 15 хвилин.
  Якщо на рахунку Ощадбанку значиться заборгованість, на нього не може бути перераховано залишок субсидії. У такому разі спочатку доведеться сплатити борг. Після погашення заборгованості залишок житлової субсидії буде автоматично зараховано до поточного рахунку протягом робочого дня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми