ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українці переплачують за опалення через сусіда

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидії, опалення

  В Україні в багатоквартирних будинках, де більшість, окрім будинкового лічильника на тепло, встановили індивідуальні, мешканцям без приладів обліку доводиться переплачувати. Фактично їм потрібно оплачувати опалення місць загального користування як за себе, так і за сусідів.

  1188_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Таку проблему озвучили у пресслужбі "Київтеплоенерго". Вони пропонують змінити методику розрахунку сум у платіжках. Інший варіант у такому разі – встановити квартирний прилад обліку всім мешканцям. Проте на це доведеться витратити кілька тисяч гривень кожній родині.

  Також важливо зауважити, що квартирний теплолічильник можна встановити лише в порівняно нових будинках. Опалення в "хрущовках" не дозволяє враховувати поквартирну витрату тепла. Зазначимо, згідно з законом про ЖКП, мешканці без лічильників у багатоквартирних будинках, де більшість встановили поквартирні прилади обліку, змушені оплачувати свою частину в різниці між показаннями будинкового лічильника та сумою показань квартирних.

  Такі розрахунки призводять до того, що у квартирах без лічильників отримують завищені платіжки: вони більше платять за опалення місць загального користування, а також компенсують втрати у сусідів, які не утеплили вікна, стіни, вентиляцію.

  "Щоб забезпечити якісний та справедливий розподіл спожитого тепла між жителями таких будинків, ми вкотре звернулися до Мінрегіону з пропозиціями внести зміни. Запропонували встановити верхню межу нарахувань для будинків, де понад 70% квартир обладнано індивідуальними приладами обліку", – зазначив директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми