ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Киян попередили про ріст тарифів на опалення

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, опалення

  Теплоелектроцентраль перейшла на використання дорогого газу.

  1188_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Дефіцит вугілля на Дарницькій теплоелектроцентралі, яка виробляє тепло для промисловості і частини житлових будинків Києва, неминуче призведе до зростання тарифів на тепло для киян.

  Про це сказала колишня виконуюча обов'язки міністра енергетики Ольга Буславець в інтерв'ю для Ютуб-каналу "Ергономіка".

  За її словами, Дарницька ТЕЦ вже перейшла на використання газу замість вугілля, оскільки його запаси є критично низькими. На її думку, це вплине на тарифи на опалення для споживачів, оскільки вартість газу в Європі зростає і вже перевищує 1600 доларів за тисячу кубічних метрів.

  "На Дарницькій ТЕЦ немає вугілля. Це фактично приватна компанія, яка везла вугілля з Росії, яка працює на умовному антрациті. "Умовному" тому, що везли все, що горіло", - сказала вона.

  "Безумовно, вони перейдуть на газ, безумовно, це потім позначиться на платіжках, джерел покриття своїх витрат у них немає. І, безумовно, за все заплатить споживач", - додала Буславець.

  За її словами, на середину грудня 19 блоків ТЕС і ТЕЦ не працюють через відсутність палива, в аварійному ремонті 0,5 блоку. АЕС працюють 14 блоками потужністю 12,4 ГВт.

  Дарницька ТЕЦ та ціни на газ:
  Дарницька ТЕЦ - теплоелектроцентраль у Дніпровському районі Києва. Постачає тепло промисловим підприємствам і житловим масивам Дніпровського та Дарницького районів. Станція опалює близько 8% житлової площі Києва. Від її роботи залежить комфорт 270 тисяч осіб.

  Спотові ціни на газ в Європі на січень зросли до 1,9 тис.доларів за тисячу кубометрів.

  Згідно з даними Української енергетичної біржі, середньозважена вартість газу на європейських хабах до кордону України станом на 19 грудня підскочила до 55 тис.грн за тисячу кубометрів. Таким чином, з початку грудня ціни зросли на 48%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми