ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Кабмін профінансував субсидії і соцвиплати наперед

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: судсидії, пільги

  Виплати всіх видів соцдопомог українцям у квітні профінансовані раніше від графіка, заявила Марина Лазебна, міністерка соцполітики. Йдеться про всі призначені людям субсидії, пільги та грошову соціальну допомогу.

  00_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  "Ми зібрали дані про потребу в коштах від регіональних органів соціального захисту населення та ще 1 квітня перерахували в регіони необхідне фінансування. Це більше 8,6 млрд грн. Зокрема, на фінансування різних видів соціальної допомоги було спрямовано 4,8 млрд грн, а на фінансування пільг та субсидій – 3,8 млрд грн", – цитує Лазебну пресслужба Мінсоцполітики.

  Зазначається, що всі області направили кошти для виплати в райони та міста. Таким чином, найближчими днями кошти будуть зараховані на банківські рахунки громадян та виплачені через Укрпошту.

  Для того, щоб забезпечити виплати українцям з деяких міст і районів, де через бойові дії органи соцзахисту населення не мали змоги працювати, влада ввела спецмеханізм централізованого нарахування та виплати грошової допомоги. Так, у квітні механізм буде застосовано в окремих містах та районах 8 областей нашої країни. Йдеться про:

  Донецьку область (Волноваський, Маріупольський райони та міста Вугледар та Маріуполь);

  Запорізьку область (Васильківський, Мелітопольський, Пологівський та Бердянський райони та міста Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак);

  Київську область (Бучанський та Вишгородський райони та міста Буча, Ірпінь, Славутич);

  Луганську область (всі міста та райони);

  Сумську область (Охтирський район у межах колишнього Тростянецького району);

  Харківську область (більшість районів та міст);

  Херсонську область (Високопільський район);

  Чернігівську область (всі міста та райони).

  Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики проводить у зазначених містах та районах нарахування коштів. Після цього міністерство направить необхідне фінансування до Ощадбанку, а той забезпечить перерахування виплат українцям. Банк здійснюватиме це таким чином:

  людям, які отримували виплати на рахунки в банках, Ощадбанк перерахує кошти на ті самі рахунки.

  Тобто, якщо ви отримуєте субсидію, пільги чи грошову допомогу на картку, то не потрібно нікуди звертатися. Ви отримуєте гроші на ту саму картку.

  людям, які отримували виплати через Укрпошту, Ощадбанк здійснить переказ через платіжну систему MY TRANSFER.

  Щоб отримати гроші, потрібно звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до відділення Ощадбанку. Зазначається, що українці, які не встигли отримати свої виплати за березень за допомогою переказу, можуть це зробити в період двох місяців з моменту зарахування. У березні вона датується на 18 число.

  Також можна зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку та перенаправити переказ до іншого банку, в якому людині зручно отримати кошти. Але навіть якщо одержувач не звернеться за переказом за два місяці, всі суми виплатять у наступних виплатних періодах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми