ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Платіжки за воду можуть змінитися

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: вода, тарифи

  В Україні з 1 травня повністю запрацював закон, який змінить систему оплати за водопостачання та водовідведення. Тепер мешканцям багатоквартирних будинків доведеться сплачувати не лише за спожиту воду, а йза внутрішньобудинкові втрати води.

  3379_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Про це свідчить текст Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».
  Це означає, що в будинках, де лічильниками холодної води обладнані всі квартири, обсяги небалансу (різниці) розподіляться між усіма споживачами пропорційно обсягу використання води.
  Якщо йдеться про будинок, де частина квартир не має відповідних лічильників, обсяги небалансу розподілятимуться між споживачами, які їх не мають, пропорційно числу осіб, які користуються послугами.
  Тобто тепер весь обсяг води, який подається до багатоквартирного будинку, оплачуватимуть власники/співвласники цього будинку. Навіть якщо в будинку є втрати води, наприклад, у підвальних приміщеннях, за них доведеться заплатити мешканцям.
  Як не платити більше?
  Для того, щоб у вашу платіжку не потрапляли зайві цифри, загальнобудинковий лічильник має бути дуже близьким до суми показників індивідуальних лічильників.
  Для цього в уряді порадили провести аудит внутрішньобудинкових та підземних комунікацій, щоб виявити можливі пошкодження, через які витікає зайва вода.
  «Сьогодні» раніше писали, що в Україні заморозили тарифи на деякі комунальні послуги, та розповідали, яким буде опалювальний сезон 2022/2023 для українців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми