ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

За прихисток переселенців отримуватимуть удвічі більше

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: переселенці

  У жовтні цьогоріч компенсація за комунальні послуги громадянам, які прихистили в себе внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зросте вдвічі.

  0020_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Виплати становитимуть приблизно 900 грн на місяць на кожного переселенця. Про це заявила віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у Facebook.

  "Відбулася завершальна нарада щодо цього. З 1 жовтня тим людям, які надаватимуть притулок нашим внутрішньо переміщеним особам, за кожну людину виплачуватиметься 900 гривень. Нині це 450 гривень. На опалювальний сезон за кожну особу буде додатково 900 гривень", – сказала Верещук.

  Уряд уже вніс відповідні зміни до програми компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО "Прихисток".

  Щоб отримати компенсацію за розміщення переселенців, необхідно повідомити про це державу.

  Для цього вибрати один зі способів:

  – звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію;
  – подати інформацію через сайт "Прихисток";
  – подати інформацію через програму "Дія".

  Реєстр житлового фонду, доступного для розміщення ВПО, формують органи місцевого самоврядування, але поселення відбувається лише за згодою власників житла.

  Які документи подавати:

  – документ, що засвідчує особу;
  – документ, що підтверджує право власності чи користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;
  – копії паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи та реєстраційних номерів облікових карток платників податків ВПО.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми