ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

В Україні зарпацює нова система виплати пільг

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: пільги

  Громадяни, як і раніше, одержуватимуть виплати на свій банківський рахунок або через пошту.

  2930_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)


  З 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України.

  Як повідомляє Урядовий портал, сьогодні Кабінет міністрів прийняв відповідну постанову "Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України".

  Згідно з документом, з 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України.

  З 1 грудня ПФУ буде і призначати і виплачувати субсидії та пільги.

  Зазначається, що громадяни, як і раніше, одержуватимуть виплати на свій банківський рахунок або через пошту.

  Мінсоцполітики запропонувало спростити процес призначення субсидій для переселенців, дозволивши подавати заяви через Пенсійний фонд.

  У міністерстві прогнозують, що кількість отримувачів субсидій у новому опалювальному сезоні може зрости на 10-15% - до 3 млн домогосподарств.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми