ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Кого можуть чекати проблеми з опаленням

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: опалення

  У містах України, які наближені до зони бойових дій, в частині багатоквартирних будинків не буде опалення, а в деяких будуть проблеми з подачою тепла. Серед міст, які не можуть не опалюватися взимку чи мати перебої, – Запоріжжя, Харків та Миколаїв.

  4078_1476545813_batar.jpg (50.6 Kb)


  При цьому в кожному випадку слід розбиратися окремо, бо в різних містах ситуація різна. Про це розповів голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

  "Кожний випадок – це окрема якась історія. Десь буде тепло, десь ні. З самого початку, я декілька місяців говорю, що з міст, які наближені до зони бойових дій, потрібно виїзджати, тому що там у більшості багатоквартирних будинків не буде опалення. А це ж можна казати, наприклад, і про Запоріжжя, Миколаїв – це 100%, ще й казали що Харків, що не буде опалення. А от у Слов'янську, наприклад, подали опалення. Хоча спочатку прогнози були невтішні – що там опалення не буде. Тому в кожному випадку потрібно вивчати ситуацію. Немає єдиного рецепту, бо завтра можуть влучити російськими ракетами, і все – не буде опалення в конкретному місці", – сказав експерт.

  Раніше Попенко розповів, що якщо з початком опалювального сезону в Україні в квартиру не почало надходити тепло або ж була помічена неналежна якість надання послуг теплопостачання, варто звернутися в теплопостачальну компанію. Є й інший варіант – зателефонувати на "гарячу лінію" в місцевий орган виконавчої влади.

  "По-перше, потрібно звернутися в теплопостачальну компанію з приводу неналежної якості надання послуг теплопостачання, а по-друге – є "гаряча лінія" в більшості великих міст, куди ви можете звернутись щодо відсутності або неякісного опалення. У Києві це номер 1551, в інших містах там інші цифри, тобто можна туди звернутися", – сказав фахівець.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми