ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як уберегти систему опалення при надзвичайній ситуації - поради

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: опалення

  У Києві у разі суттєвого похолодання на випадок виникнення надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак кожна обслуговуюча компанія має бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу у випадку аварійного відключення опалення.

  1143_subsidii.jpg (63.6 Kb)


  Про це повідомляє КМДА.
  Як зазначається, якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов’язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, коли температура опустилась до мінус 3 і нижче градусів за Цельсієм.
  Персонал обслуговуючих організацій повинен:
  Відключити (за наявності) обладнання теплового пункту.
  Закрити засувки на вузлі приєднання системи теплоспоживання до теплових мереж: спочатку № 1 на подавальному трубопроводі, потім на № 2 на зворотному трубопроводі.
  Відкрити зпусники на внутрішньобудинковій системі опалення та злити воду в дренажний приямок або інше передбачене для цього місце.
  Відкрити крани для випуску повітря із будинкової системи опалення на горищі або технічному поверсі будинку.
  Після стікання води зі спусників — закрити крани для випуску повітря із системи опалення на горищі або технічному поверсі.
  Підключення будинку відбуватиметься одразу після стабілізації ситуації за умови відповідного дозволу теплопостачальної компанії.
  В КМДА зазначили, що ця інформація як керівництво до дії стосується всіх обслуговуючих компаній, незалежно від форми їх власності чи форми управління будинком, в тому числі ОСББ, ЖБК.
  У разі перебоїв зі зв’язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією рішення про злиття води в будинку прийматиме відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми