ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Приходить "комуналка" за зруйнове житло: що робити

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

    Платіжки приходять, оскільки вони оформлюються автоматично через спеціальну програму. Якщо компанія надавача послуг не має інформації про руйнування житла, і покази лічильника не будуть передаватися, то за основу будуть взяти середні показники споживання.

    0888_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

    Що робити у такому випадку
    Якщо ви перебуваєте в іншій країні, необхідно взяти довідку за місцем перебування. Надалі необхідно приїхати в Україну і звернутися до надавача послуг і повідомити про ситуацію.
    Якщо лічильника не було вдома, то після цього ви отримаєте перерахунок, а якщо він є, то компанія знімає показники та робить перерахунок. Також необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування, щоб отримати відшкодування втрат майна.
    Як отримати субсидію на оплату комунальних послуг
    Щоб оформити допомогу потрібно подати заяву про призначення та надання житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії. Наразі документи приймає Мінсоцполітики, а з 1 грудня заяви розглядатиме Пенсійний фонд.
    За потреби можуть бути також додані:
    договір найму (оренди) житла (за наявності),
    довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ)
    інші документи, які необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби), наприклад, документами, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації.
    такими документами можуть бути: довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні, договори оренди житла в іншому місті тощо.
    Варто зазначити, що якщо домогосподарство одержувало субсидію і впродовж року нічого не змінилося, то знову звертатися до уповноважених органів не потрібно. Виплату перепризначать автоматично.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми