ЖКГ та благоустрій, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Де взяти додаткові гроші на "комуналку"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: комуналка, гроші

  Українцям, які безкоштовно поселили у себе будинки внутрішньо переміщених осіб (ВПО, переселенців), компенсують частину витрат на комунальні послуги. В опалювальний сезон 2022-23 сума компенсації за двох переселенців становить майже 900 грн на місяць.

  5174_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Таке право передбачає українське законодавство під час дії воєнного стану. Щоб отримувати компенсацію, потрібно відповідати кільком критеріям:

  бути повнолітнім власником житла;
  не мати заборгованості за комунальні послуги;
  дати притулок у своєму житлі переселенців, не стягуючи з них плату;
  зареєструвати в себе цих ВПО.
  Для того, щоб оформити саму компенсацію, потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування або prykhystok.gov.ua. Після реєстрації щомісяця з 1 по 5 число потрібно оновлювати дані про ВПО, вказуючи їх кількість та термін проживання.

  Кошти надходитимуть на рахунок власника житла до 20 числа місяця. Сума розраховується залежно від кількості зареєстрованих ВПО та тривалості їх проживання. На день за одного переселенця компенсують 14,77 грн.

  Важливо: сума компенсації не зараховується як доход власника житла. Тому, якщо він уже отримував субсидію на оплату ЖКГ, його не позбавлять допомоги.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми