ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Топ-способи з економії комуналки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

  Побувавши у Європі українські біженці переконалися в тому, що європейці вважають економію комунальних послуг не розкішшю, а головним засобом збереження бюджету.

  8342______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це пише Suspilne.
  Як зменшити платіжки на світло?
  Якщо ви вважаєте, що єдиний спосіб зекономити світло — це вимикати його, коли виходите з кімнати, то наступні поради точно вам знадобляться.
  Використовуйте енергоощадні лампочки. Придбайте лампи настільного світла та підлогові лампи — це допоможе рідше вмикати центральне освітлення.
  Встановіть датчики руху — ці механізми будуть автоматично вимикати світло коли приміщення порожнє.
  Використовуйте світлі кольори — світлі стіни й підлога краще відбивають світло.
  Використовуйте розетки з вимикачами — ці механізми дозволять вимикати підключені до них прилади без необхідності відключення їх від електромережі.
  Використовуйте LED стрічки для підсвічування кухонних шаф, вітрин, підлоги та інших місць.
  Регулятори напруги дозволять зменшити напругу в електромережі, що може знизити споживання електроенергії.
  Як зекономити воду?
  Змініть поведінку при використанні води й почніть уважно стежити за своїми звичками. Наприклад, замість того щоб довгий час тримати воду відкритою під час чищення зубів, почніть закривати кран в той час, поки не використовуєте його.
  Використовуйте економні пристрої для водопостачання: душові головки, змішувачі для раковин, унітази зі зменшеною потужністю й інше.
  Встановіть кран з фільтром, що дозволить використовувати воду без зайвих витрат.
  Використовуйте дощоприймачі та системи збору дощової води. Такою водою можна буде поливати рослини чи мити автомобіль.
  Переконайтеся, що всі крани та водопроводи у вашому будинку не течуть: витік води може суттєво збільшити витрати на воду.
  Пральні та посудомийні машини використовують багато води, тому зменшення часу їх використання може виявитися дуже корисним. Наприклад, посудомийну машину варто запускати лише тоді, коли вона заповнена повністю, а пральну машину варто використовувати в економному режимі.
  Пам’ятайте — економія може суттєво зменшити суму, яку вам постійно доводиться витрачати на комуналку, а витрати на додаткові механізми швидко себе виправдають!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми