ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Лічильники на перервірку: до чого зобов'язали українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: комуналка

  В Україні з 4 червня поновилися перевірки побутових лічильників електроенергії, тепла, газу та води. Українці, у яких термін перевірки лічильників уже настав, зобов'язані провести перевірку приладів протягом трьох місяців після завершення опалювального сезону. У багатьох міст отопсезон завершився початку квітня, тобто. перевірка має відбутися до початку липня.

  2771_0xoiyxdzqanzrp9kkvvst8lnkwlzvs0p.png (44.77 Kb)


  Відповідний документ уряд ухвалив ще 7 квітня 2023 року. А 4 червня 2023 року постанова Кабінету міністрів №440 набрала чинності.

  Відновлення перевірок стосується усіх лічильників – спожитого газу, електрики, води та теплових лічильників. Виняток наразі становлять тільки ті громадяни України, яки залишилися на тимчасово окупованій російськими терористами території. Для таких помешкань діють попередні норми зі старої постановки Кабміну – щодо призупинення перевірки лічильників на період надзвичайного та воєнного стану в країні та протягом ще трьох місяців після скасування такого стану, але не раніше, аніж до закінчення опалювального сезону.

  Також громадяни, які проживають у зонах активних бойових дій, або на прифронтових територіях, мають своєрідну "відстрочку". Такі українці повинні зробити перевірку лічильників протягом шести місяців з моменту припинення боїв. Але це також не повинно бути раніше закінчення опалювального сезону. Список територій, де точаться активні бойові дії, зазвичай затверджує Міністерство реінтеграції.

  Починаючи з квітня 2022 року, згідно з постановою Кабміну за №412, перевірку лічильників в Україні було призупинено на час дії воєнного стану і на три місяці після того, як його буде скасовано. Постанова втратила чинність 4 червня 2023 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми