ЖКГ та благоустрій, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому кияни сидять в оселях без тепла: пояснення КМДА

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: опалювальний сезон, Київ

  У Києві досі є будинки, що підключені до автономних котельних, які не мають теплопостачання.

  2107_1a73d7.jpg (27.38 Kb)


  Як пояснили в Київській міській державній адміністрації, причиною цього, зокрема, є відсутність договорів на постачання природного газу для цих котелень.

  «Будинки обслуговують приватні компанії, посадові особи яких — власники котельних або їх оператори — досі не провели роботу та не уклали необхідні угоди з НАК „Нафтогаз“, попри неодноразові заклики міської влади та представників районів», — сказано в повідомленні.

  Окрім того, за цими адресами існує заборгованість.

  «Також особливо гострим залишається врегулювання питання боргу при передачі котельні від одного управителя до іншого або до ОСББ. Вказані дії не потребують багато часу, проте відповідальні особи, які мали б виконати цю роботу задовго до початку опалювального сезону, не виконали її досі. Це призвело до того, що десятки родин, зокрема з маленькими дітьми, змушені проживати в оселях без тепла. Також породжує ризик підвищеного навантаження на електромережі, адже люди обігрівають кімнати електроприладами. З урахуванням можливого дефіциту електроенергії така ситуація загрожує підвищеною аварійністю електромереж», — додали в КМДА.

  Там зазначають, що свідоме халатне ставлення власників котельних або компаній, що здійснюють управління теплоджерелами, також призводить до накопичення заборгованості за спожитий у попередні періоди природний газ.

  «Враховуючи ці фактори, найбільш ефективним та дієвим вирішенням цієї критичної ситуації є самоорганізація будинкової громади, яку міська влада готова підтримувати та супроводжувати в межах повноважень», — пояснюють в КМДА.

  Єдиним легітимним та ефективним шляхом є самоорганізація, створення ОСББ та прийняття рішення щодо котельні: або самостійне управління, або, при відсутності боргу за газ, передача в комунальну власність і в управління «Київтеплоенерго». Лише за таких умов питання вдасться вирішити не лише в частині відновлення теплопостачання та стабільного проходження поточного опалювального сезону, але й більш глобально — недопущення псування, належної роботи і обслуговування обладнання в подальші періоди.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми