Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

ЯК скоротиться урожай в Україні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: урожай

  Наступного року урожай в Україні може скоротитися до 40% через повномасштабне вторгнення росії. На сьогодні Україна вже втратила 25% орних земель.

  3136_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це CNN повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.
  «Ми втратили 25% орних земель. За обсягами, звичайно, більше. Ми очікуємо, що урожай буде приблизно на 35% менше, ніж у попередні роки, тобто приблизно на 30 млн тонн менше, на 35-40% менше, майже наполовину врожаю минулого року», — сказав Висоцький.
  Також Висоцький спростував слова глави МЗС росії Лаврова про те, що питання експорту зерна з України можуть бути вирішені, але Україні необхідно розміновувати акваторію моря, щоб забезпечити безпечний прохід кораблів.

  «Це неправда. Проблема в російських військових кораблях, а не в Україні. Поки вони не дозволяють реально безпечно утримувати цивільні кораблі в українських портах. Поки Україна не отримає гарантії безпеки від імені міжнародних партнерів, ми не можемо говорити про те, що ці кораблі виходять», — сказав він.
  Він додав, що територію можна розмінувати швидко, але спочатку війна повинна закінчитися.
  «Україна готова виконати всі зобов’язання з постачання необхідного продовольства для міжнародної продовольчої безпеки. Тому суть дуже ясна: росія повинна зупинити війну», — сказав він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми